SOUTĚŽNÍ START 2019

Napsal(a) Napsáno 24. leden 2019 Kategorie Lifestyle

 

Před Vánoci jsme spustily soutěž o náš první firemní produkt, kterým byla mramorová termoska.

Je to pro nás srdcová záležitost, protože navazuje na náš příběh, který začal snem jedné ženy. Ten sen se podařilo proměnit ve skutečnost nejen díky tvrdé práci, ale především proto, že jsme do něj vložily srdce a jsme proto hrdé, že dnes jeho prostřednictvím pomáháme plnit zase vaše sny.

Ať už vás k nám totiž zavede firemní potřeba či soukromý záměr, můžete si být jistí, že vždy uděláme maximum pro to, abychom naplnily všechny vaše představy a přání a pomohly vám zorganizovat nezapomenutelný zážitek pro vás i vaše hosty.

Ale abych se dostala k tomu, jak to spolu všechno souvisí...

Světlo světa spatřil projekt THE SENSES v lednu 2016, resp. v tu dobu jsme ho představily světu a od té doby máme na svém kontě již řadu úspěšných tiskovek, firemních školení i soukromých oslav. Poznaly jsme velkou řadu zajímavých a inspirativních lidí a řadu lidí naopak inspirovaly zase my. Z některých se staly spolupracovníci, z některých zákazníci a z některých také přátelé. A všechno to, co jsme za ty tři roky zažily nás inspirovalo k vytvoření našeho prvního produktu, díky kterému máme možnost těmto lidem, ale nejen jim, poděkovat. Protože si vážíme každé zkušenosti, která se nám dostala.

Dokonalý společník

A tak vznikla právě naše marble termoska, která je, věříme, jako my. Krásná, stylová, fotogenická, vřelá, ohleduplná k životnímu prostředí, přátelská a snad i jediná svého druhu.
Je vyrobena z nerezové oceli, ale přesto je na dotek příjemná. Krásně padne do ruky i do kabelky, takže už nikdy nebudete řešit pitný režim.

Věděly jsme, že bude skvělá, ale nečekaly jsme, že až tak moc. Její výdrž s nápoji nás ale naprosto odzbrojila!

Čaj či káva v ní vydrží horké celý den! A tím myslíme opravdu horké! A pokud takto funguje v zimě, už se nemůžeme dočkat až nám bude dělat společnost při dlouhých letních piknicích a výletech.

Termosku jsme nechaly vyrobit jen v několika málo kusech, přeci jen, byl to první počin a ani jsme si netroufly odhadovat, jaký zájem o ni může být.

A vy jste nám doslova vyrazily dech! Po zveřejnění vánoční soutěže jsme dostaly tolik dotazů na to, zda se dá termoska někde koupit a tolik z nás nám psalo, že se vám líbí a že byste ji moc chtěly.

A tak jsme si řekly, že vás zkrátka musíme za tu krásnou zpětnou vazbu odměnit. Proto jsme v lednu připravily ještě jedno kolo a věnovaly naše vlastní termosky! Abychom vám ukázaly, že si vaší přízně opravdu vážíme.

Rozhodly jsme se, že vás tentokrát požádáme, abyste se s námi podělily o inspirativní motta a citáty, které vás v životě inspirují. A upřímně musíme říct, že nás všechny vaše komentáře těší a že jsme v nich našly už velké množství životní moudrosti. A věříme, že nejen my, ale že se inspirujete navzájem a to je tak krásné sledovat.

Soutěž běží do 31.1. na našem Instagramu a my poté opět vylosujeme tři výherce.

Pokud jste se tedy ještě nezapojili, stále máte šanci a my se stále těšíme na vaše komentáře.

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...