EXKLUZIVNÍ VALENTÝNSKÁ PŘÍPRAVA

Napsal(a) Napsáno 7. únor 2019 Kategorie Beauty

Ačkoliv již netrpělivě vyhlížíme jaro a plánujeme nová letní dobrodružství doprovázená písečnými plážemi, sluncem a mořem, zima si, zdá se, dává na čas a dokazuje nám, že se nemíní tak lehce vzdát.

Společně s námi proti ní teď ale můžete bojovat zase o trochu více. Seznamte se s naší tajnou zbraní, kterou je profesionální opálení MineTan.

Značka MineTan pochází z Austrálie a řekněme si upřímně, tam vědí, jak na to!

Opatřete si nádhernou, bronzově opálenou pokožku, a to za méně než 10 minut. Navíc bez škodlivých dopadů UV záření.

Sami si pak můžete intenzitu svého opálení regulovat podle toho, po jaké době po aplikaci se osprchujete. Pokožka zůstane nejen krásně snědá, ale také perfektně hydratovaná. Protože zdravá znamená krásná. Pokud navíc své opálení podpoříte produkty z jejich domácí řady, budete se z opálení těšit i několik týdnů.

Nevíme, jak vy, ale my pocit opáleného těla zkrátka milujeme! Perfektní řešení pro vaše nadcházející valentýnské radovánky, ať už plánujete romantickou večeři s přítelem či domácí pohodu.

A nemyslíme si to jen my!

O našem exkluzivním nástřiku si můžete aktuálně přečíst na stránkách online magazínu Elle a také na stránkách průvodce vytříbeným stylem Luxuryguide.

Protože opálená pokožka je luxusem, který si zaslouží každá z vás!

Samoopalovací nástřik si můžete vyzkoušet na adrese THE SENSES, V lesíčku 7, Praha 5. Pro objednání volejte tel. +420 777 066 702.
Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: