MEET UP JAKO NÁSTROJ LIDSKÉ INTERAKCE

Napsal(a) Napsáno 19. únor 2019 Kategorie Lifestyle


V dnešním online světě zní slovo “meet” neboli česky “setkání” téměř jako utopie. Vše se děje ve zrychleném tempu, lidé jsou zvyklí dělat deset věcí najednou a dopřát si chvilku klidu a odpočinku v nás dost často probouzí až pocit viny, že jsme za tu dobu mohli stihnout řadu “užitečných” věcí.

Ačkoliv je tato doba tak uspěchaná a pracovat v podstatě 24/7 máme snad už i v krvi, trendem poslední doby začíná být také učit se odpočívat. Vypnout, odpojit se, utéct na samotu, do divočiny a zkrátka jen být.

Zároveň se také zdůrazňuje důležitost skutečné mezilidské interakce a vztahů a ačkoliv hranice mezi realitou a fikcí je právě díky online nástrojům velice křehká, snad můžeme s jistou nadějí říci, že si to jako lidstvo začínáme stále více a více uvědomovat a snažíme se vidět i pod zdánlivé pozlátko, které sociální sítě přinášejí.

ONLINE VS. REALITA

Nechápejte nás špatně, online svět je nám samotným velice blízký a rozhodně nepodceňujeme jeho význam, ať už z pracovního či soukromého hlediska. Díky němu s vámi můžeme komunikovat a představit náš srdcový projekt širšímu publiku, na které bychom jinak neměly šanci dosáhnout.

Jsme ale zastánkyněmi toho, že vše by mělo být v rovnováze a i proto, že my osobně ke spokojenosti lidskou společnost potřebujeme, vzniklo THE SENSES v první řadě a poskytováním našeho prostoru pro vaše akce tak máme možnost potkávat tolik zajímavých a inspirativních osobností.

CO JE TO MEET UP?

Jedním z aktuálně oblíbených eventových formátů se tak stal “MEET UP”. Ten asi nejčastěji využívají lidé, pro které se online svět stal živobytím či minimálně významnou součástí pracovního nebo osobního života.

Jsou to lidé, které si společnost okolo oblíbila, ať už pro jejich styl oblékání, myšlení či života jako takového. Lidé, kteří dokáží nadchnout své okolí pro svůj projev, fotografie, příběhy, povahu, jedinečné dovednosti apod. Takové lidi označujeme za “influencery”, tedy entity, které významným způsobem ovlivňují současnou společnost. Testují produkty, představují zajímavá místa a udávají módní trendy.

Ačkoliv tito lidé v 99% komunikují se svými fanoušky samozřejmě online, nic nemůže nahradit osobní setkání. Lidé chtějí vědět, zda osoba, kterou obdivují a která je svým vlastním způsobem inspiruje, je ve skutečnosti taková, jak si jí přestavují. Mají na ní otázky, chtějí s ní sdílet své příběhy a chtějí to udělat nikoliv přes displej svého chytrého telefonu či tabletu z prostředí svého domova. Chtějí cítit lidskou přítomnost a osobní přístup.

THE SENSES A BÁRA KOTALÍKOVÁ

A právě díky tomuto formátu se jim toho dostane. S MEET UPy jsme začaly téměř před třemi lety (ten čas tak letí), kdy jsme pomohly zorganizovat setkání s fanoušky pro sympatickou Báru z BK blog. I pro ní to bylo první takové setkání za dobu fungování jejího blogu, kterému se věnuje od května 2014. Že je Bára jednou z předních českých blogerek, jejíž příběhy a témata lidi opravdu baví, o tom není pochyb. Pro nás je to dáma s velkým D. Po narození syna Kuby se její vkus a styl snad ještě více vytříbil a Baru doslova rozkvetla - zkrátka někomu to mateřství neskutečně sluší. Baru je ale navíc opravdu moc milá a příjemná společnice, přirozená, usměvavá a svá. A právě díky MEET UPu měly a mají možnost se o tom přesvědčit i její fanynky.

Koncem minulého týdne jsme u nás hostily totiž již třetí její MEET UP, který se opět vydařil a my se tak už nyní opět těšíme na další, které přijdou.

A pokud i vy uvažujete o uspořádání podobného setkání s vašimi přáteli, fanoušky či splupracovníky, už víte, na koho se obrátit. Jsme tu pro vás a s vaším MEET UPem vám rády pomůžeme.

Pro více informací a prohlídku volejte tel: 777 066 702 nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...