MEETING - NA PROSTŘEDÍ ZÁLEŽÍ

Napsal(a) Napsáno 1. březen 2019 Kategorie Lifestyle

 

Čím déle se pohybujeme v našem oboru, tím více si uvědomujeme změny, jakými svět event managementu prochází a jaké nové potřeby a výzvy naši zákazníci řeší každý den.

A protože my jsme tu právě proto, abychom vám tyto nové potřeby pomohly řešit, musíme se neustále měnit i my. A to nejen co se týče samotného vzhledu, ale především nabídkou, přístupem a službami, které vám, našim klientům, nabídneme.

OZVĚNY MINULOSTI

Kde jsou doby konferencí a setkání v temných hotelových místnostech a halách, bez denního světla, se starými koberci a občerstvením, které bylo každým rokem stejné?

Ano, pamatuji si to na vlastní kůži. V marketingu a eventech se pohybuji už 12 let, takže s klidným svědomím mohu říci, že jsem toho viděla a zažila už hodně. Pamatuji si, že jsme se tento stereotyp snažili měnit již v roce 2007, kdy jsem nastoupila do první skutečné práce v eventové a svatební agentuře, ale v té době byla nabídka na trhu opravdu velmi omezená a my jsme tak převážně čerpali ze zahraničí a vozili do Čech, co se dalo. I tak si pamatuji, že jsme již v tu dobu byli naprosto unešeni tím, jaký byl svět eventů v ostatních zemích, jak byl v tu dobu rozvinutý a na úplně jiné úrovni.

I tak se nám, troufnu si říct, ale dařilo nacházet pro klientské akce nová a neotřelá místa, zajímavý program, originální výzdobu i netradiční catering. Ale najít je nebylo tak jednoduché jako dnes. A rozhodně nebyl takový výběr!

I tak na ta léta strašně ráda vzpomínám a stále z nich dokážu čerpat, pokud to jde. Samozřejmě v novém duchu moderní doby.

NOVÁ DOBA

Všimli jste si třeba, že dnes hodně firmám opravdu záleží na tom, na jakém místě své akce pořádají? Ať už se jedná o mezinárodní konferenci, menší tiskovku či firemní meeting.

U konferencí je to samozřejmě pochopitelné, že se firmy snaží nabídnout návštěvníkům něco zcela nového a neokoukaného. Jak jsme psaly v předchozích článcích (tady a tady), trendem letošního roku je v každém případě připravit nezapomenutelný zážitek, ať už právě díky originálnímu místu konání, unikátnímu cateringu nebo doprovodném programu, který zákazníkům vyrazí dech.

Vzhledem k tomu, že se věnujeme právě pronájmu prostor, víme, jak velký vliv prostředí, ve kterém se pohybujete má. A to jak při pracovním výkonu, tak ve volném čase.

A každý z nás má pro věci jiný řád. Nám se třeba špatně pracuje v rušné a přeplněné restauraci. Pokud si ale s notebookem sedneme do příjemně upravené kavárny, je to hned o poznání lepší.

INTERNÍ POHLED

To jak místo vypadá, jakou vyzařuje energii a vibrace, jak se tam dokážeme soustředit, jak dokážeme být efektivní a především jak se tam cítíme, je důležitým aspektem.

Myslete na to, až budete příště plánovat vaši další akci, ale podívejte se na to z trochu širšího hlediska. Nemáme totiž na mysli jen konference či setkání s novináři, launching nových produktů apod.

Stejné myšlení aplikujte i do každodenního života vaší firmy. Protože stejně jako je tohle vše důležité ve vztahu k vašim zákazníkům, je to to stejně důležité i pro vaše zaměstnance a kolegy. Od nich přeci očekáváte vynikající výkony každý den. A také očekáváte inovativní nápady. Přeneste proto vaše pravidelné týdenní či měsíční meetingy mimo prostředí vaší firmy.

Vytrhnete tak všechny z prostředí, ve kterém se pohybují každý den a nabídnete novou perspektivu. Zároveň vám to umožní přivést v interakci lidi z různých poboček, měst, oddělení, ...zkrátka vám to dá nepřeberné možnosti.

A uvidíte, že to pro vás v celkovém výčtu bude mít mnoho benefitů a vynaložená investice se vám několikanásobně vrátí.

Tady jmenujeme několik výhod, které pro takový případ nabízí např. právě naše prostory THE SENSES.

VÝHODY

  • Změna prostředí aktivuje myšlení a přináší nové nápady.
  • Máte menší sklony odbíhat k jiné práci, ať už myšlenkami či fyzicky.
  • Příjemné pracovní prostředí vás motivuje k vyšším výkonům.
  • Absolutní soukromí pro přípravu firemních strategií a plánů, takže se nemusíte obávat žádných zvědavých očí, kterých se tyto záležitosti netýkají.


Naše unikátní prostory jsou navíc výjimečné otevřeným krbem a pohodlnými sofa, které dodají pocit, jakoby jste byli doma v obýváku, ve vašem bezpečném místě a pracovat se vám pak bude samo.

A my vás o tom rády přesvědčíme. Stejně jako jsme přesvědčily již řadu klientů před vámi, kteří se k nám pravidelně vracejí.

Inspirovat se můžete našimi referencemi anebo nám rovnou zavolejte na 777 066 702 a přijďte nás navštívit.

 

Pics: Pinterest

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...