KRÁLOVSTVÍ FANTAZIE

Napsal(a) Napsáno 12. březen 2019 Kategorie Lifestyle...a nekonečných možností. Tak by se dle nás dala popsat dětská mysl. Pro naše nejmenší nic není nemožné a na svět se dokáží dívat s neskrývaným zájmem a nepředstavitelnými možnostmi. Tak, jak jsme se na něj my dospělí už dávno dívat zapomněli.

Každý rodič nám dá jistě za pravdu, že jakmile jeho ratolest vykoukla na svět a začala vnímat vše kolem sebe, změnilo se i jeho vnímání a nejen že se snaží ukázat jí to nejlepší, co tento svět podle něj nabízí a udělat ji šťastnou, ale i on se zároveň snaží vidět věci očima svého potomka a možná být občas za blázna.

A to platí obzvlášť, když přijde řada na oslavy narozenin či jiných významných událostí v životě právě té nejúžasnější osoby, která mu vstoupila do života.

My jsme rády, že se toto snění, představivost a kreativita staly naším povoláním a že tak svět můžeme dětskýma očima vnímat v pracovní době a přinášet tak radost právě těm nejmenším.

 

Dětské party od A do Z

Pokud máte pocit, že v představivosti zatím trochu pokulháváte, nezoufejte. Nejste v tom sami a hlavně, právě od toho jsou tu lidé jako my. Lidé, kteří přijdou nejen s nápady, ale především vše poté pečlivě naplánují, zorganizují a postarají se o hladký průběh. Lidé, kteří se ve svém oboru vyznají a navíc znají podobné nadšence z řad dodavatelů čehokoliv si vzpomenete.

 

Nehledě na samotném tématu party, máme pro vás několik tipů, díky kterým se každá party promění v království dětské fantazie:

1. VÝZDOBA - důležité je navodit atmosféru, ve které se má celá oslava nést.

  • Nešetřete balonky, ty nejenže vypadají skvěle volně puštěné u stropu či svázané po větších trsech různě v prostoru a místo krásně zaplní, ale navíc si je mohou děti po oslavě odnést domů. Také skvěle poslouží pro výstavku fotek, které party dokonale oživí. Nechte balonkům delší stuhy, na které poté přivažte fotky oslavence a jeho kamarádů. Uvidíte, že z toho budou všichni paf. Pokud plánujete party u sebe doma, zkuste např. www.mojeparty.cz, kde seženete i spoustu dalších dekorací.

  • Papírové pom-pomy jsou skvělým dekoračním prvkem, ideálním pro ozdobu sweet baru či samostatně. Seženete je dnes v řadě barev tak, aby ladily k celkovému tématu oslavy. Příprava pom-pom stěny je ale časově opravdu náročná, každý pom-pom je třeba jednotlivě připravit a poté vše nazaranžovat a připevnit buď na desku anebo k upevnění využít některou z ploch v místnosti. Nelamte si s tím ale hlavu, naše dekoratérky pro vás stěnu rády připraví a vy tak ušetříte spoustu času.

  • Květinová stěna se jménem oslavence zajistí wow faktor u všech příchozích nehledě na věku. Pohádkově okouzlí každého dětského návštěvníka a u rodičů vyvolá užaslé výrazy s trochou přátelské žárlivosti a je velmi pravděpodobné, že ji pak nejspíše uvidíte i na oslavě jejich nejmenších. Nejefektivnější je samozřejmě při použití živých květin, ale vedle nelze šlápnout ani s papírovými či hedvábnými květinami, které jsou v dnešní době k dostání v opravdu vysoké kvalitě. Květinovou stěnu je rozhodně nejlepší svěřit do rukou profesionálů, za nás můžeme vřele doporučit např. www.frezia.cz nebo https://www.mat-flowers.cz. Ačkoliv je to záležitost, za kterou si připlatíte, výsledný efekt vám vyrazý dech.

 

2. CATERING - nakrmit je třeba jak oslavence, tak doprovod, proto je vhodné mít připraveny vždy 2 druhy občerstvení. Jednak catering složený z dětmi oblíbených pochutin, kde se budou skvěle vyjímat malé pizzy, kuřecí řízečky, hranolky, baby rajčátka s mozzarellou, ovoce, zeleninové špalíčky apod. Volte chody bez omáček a po malých porcích, protože...no však vy víte!

Pro dospělé připravte svěží a chutný catering složený z kanapek a fingerfoods, které se pohodlně jedí a přitom jim umožní bez problémů sledovat své ratolesti. Pod taktovkou našich prověřených dodavatelů jako např. https://www.spejle.eu rozhodně nešlápnete vedle, navrhneme vám takové menu, které vyhoví vašim přáním a chutím. A pokud hledáte něco netradičního, zkuste http://veskle.com nebo třeba http://exclusive-catering.cz.

  • Nápojový bar - pro dospělé servírujte Prosecco, vína anebo speciální drinky, určitě jim přijdou k chuti. Pro děti zkuste přichystat speciální nealko koktejly v malých lahvičkách, které budou barevné a hravé a upoutají jejich pozornost. Navíc si tak budou připadaj tak dospělí...s vlastními drinky. Jak prosté! O pitný režim se postarají vynikající barmani z https://www.bugsysbar.cz a pokud chcete svůj nealko bar obohatit o něco zcela netradičního, za nás doporučujeme https://www.lesmoofi.com
  • Žádná správná oslava se neobejde bez dortu a dalších sladkostí a sladké trendy letí kupředu rychlostí světla. Máme tu čest spolupracovat s řadou vynikajících cukrářských umělců, kteří váš sweet bar dovedou k dokonalosti a vyrazí vám dech jako např. http://www.punkrockcakes.cz. Úžas v dětských očích vykouzlí především svými postavičkami malé kreativní cukrářské studio http://www.klobouckovicdortiky.cz a trendy vzhled i vynikající chuť najdete u http://happycakes.cz.


3. PROGRAM - ačkoliv jsou děti na oslavě rozrušení a zvědaví a ve větším počtu se velmi rychle zvládnou celkem úspěšně zabavit sami, je dobré dát tomu určitý řád, budete pak zaručeně klidnější. Navíc si tak budete moci užít chvilku klidu a pohody, kterou si u nás navíc můžete ještě zpříjemnit v našem Beauty SPA. Doporučejem jako skvělé ozvláštnění programu pro dospělé hosty.

O děti se postarají dětské animátorky, které program připraví tak, aby pasoval na téma celé oslavy. Rády pro vás zajistíme profesionály, kteří se o vaše děti dobře postarají, nechte to na nás.

Hlavní je se bavit

Pamatujte, že stresovat se nad plánováním oslavy pro vaše nejmenší není řešením. Věřte, že právě oni to poznají především. Nesnažte se tedy vždy vše zvládnout sami a svěřte se do rukou profesionálů. Příprava dokonalé dětské oslavy se díky tomu i pro vás stane stejným zážitkem, jako pro vaše dítko a kolikrát zůstanete právě vy stát užasle ve dvěřích, zatímco hlavní aktéři už budou dávno objevovat všechna přichystaná překvapení, která na ně na místě budou čekat.

Malá ochutnávka pro inspiraci níže v galerii.

V případě dotazů a pro domluvu nezávazné schůzky nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel: 777 066 702 nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se, že společně připravíme oslavu i pro vaše ratolesti!

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...