JARNÍ HRÁTKY

Napsal(a) Napsáno 3. duben 2019 Kategorie LifestyleTo, že milujeme interiérový design, už o nás víte. A znáte už i příběh THE SENSES jako takový.
Jsme snílci, ale zároveň věříme, že téměř každý sen je reálný. Záleží jen na tom, jak ho pojmete a jak se k němu postavíte.
Doporučujeme...vždy čelem! :-)
A nečekejte, že se to vždy povede na poprvé. Nepovede.
Rozdělte si ho do několika menších dílčích částí a ty plňte postupně. Jednu po druhé.

Stejně tak se i my pouštíme do našich projektů, ať už jsou jakkoliv velké.

Nedávno jsme vám psaly že máme s jarním počasím chuť vymýšlet, tvořit a obměňovat. A tak jsme vyměnily několik kousků nábytku u nás v THE SENSES, pár věcí přestavěly, pořídily nové dekorace...a také představily náš, v pořadí druhý, designový produkt - COFFEE CUP v mramorovém a mosazném vzhledu.

 

Nejen pro milovníky kávy

Pokračujeme v myšlence přinášet něco krásného, co potěší nejen oko, protože se bude se hodit ke všemu, nehledě na to, na jaký outfit budete mít zrovna ten den náladu, ale bude také funkční a vy si tak budete moci svou ranní kávu vychutnat cestou do práce, ať už si ji uvaříte doma nebo se stavíte v oblíbené kavárně a ještě stihnete dřívější autobus.

Zároveň v duchu udržitelnosti, že tak alespoň trochu omezíme spotřebu kelímků, kterými se stále plýtvá ve velkém.

A na své si rozhodně přijdou nejen milovníci kávy, ale i čajoví specialisté a piknikoví nadšenci. A pokud se chystáte na hudební festival či rádi navštěvujete letní kina a divadla, stane se vám náš coffee cup jistě dokonalým společníkem. Úplně v nich vidíme ty letní vychlazené koktejly!

 

Soutěž

A samozřejmě, že tento coffee cup můžete aktuálně vyhrát v soutěži, která právě probíhá na našem instagramu. Navíc ho vyhrát můžete nejen pro sebe, ale i pro kamarádku, přítele nebo třeba maminku, takže si ty drinky nebo kávu můžete stylově vychutnat ve dvou.

Kompletní podmínky naleznete tam, ale my vám klidně prozradíme, že jsou opravdu jednoduché, takže by byla škoda nezkusit štěstí.

Soutěž potrvá do 8.4., kdy vylosujeme 3 výherce, kteří coffee cup získají pro sebe i kamarádku.

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...