PŘEDSTAVUJEME TS HOME

Napsal(a) Napsáno 8. duben 2019 Kategorie Lifestyle


"Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s vámi..."

THE SENSES, mé první veřejné dítě, do kterého jsem vložila kus sebe sama, se zrodilo v mé hlavě a především srdci dávno před tím, než v roce 2015 konečně spatřilo světlo světa.

Od té doby já a můj tým denně pracujeme na tom, aby bylo místem, kde se všechny lidské smysly spojí v jeden nezapomenutelný zážitek.

Že jsme milovnicemi designu a krásy, to už o nás víte. A právě z naší lásky k designu se koncem roku 2018 zrodil první THE SENSES produkt, stylová marble termoska.

Nechaly jsme vytvořit pouze několik kusů, kterými jsme původně chtěly pouze poděkovat za přízeň našim klientům, partnerům a také vám, našim fanouškům.

Ale váš zájem o ni nám doslova vyrazil dech!

A tak se zrodila nová myšlenka a nový sen, kterým jsme se rozhodly THE SENSES obohatit.

Seznamte se s THE SENSES HOME

Dnes vám tak plna nadšení a očekávání představuji nového člena naší rodiny - THE SENSES HOME.

Místo plné inspirace, nápadů, lásky, designu a především stylových a funkčních produktů, které se, věřím, stanou dokonalými společníky na vašich cestách životem.

Ať už se vydáte kamkoliv.

A odstartovat ho nemůžeme ničím jiným, než vaší oblíbenou marble termoskou...ale to není vše! Rovnou přidáváme i druhý produkt z naší dílny - mramorové a měděné coffee mugy, o které jste měli možnost soutěžit celý minulý týden.

Protože kromě toho, že je každý produkt skvělý sám o sobě, tvoří zároveň dokonalý pár, který by vám nadcházející léto rozhodně neměl chybět!


Přáli jste si to tak moc, že jsme nemohly jinak, než vaše přání splnit.

Sledujte nás na Instagramu @thesenses_home, kde se dozvíte o všech produktech, chystaných akcích, novinkách a mnohem víc!


Přeji příjemné nákupy.

Andrea,
zakladatelka THE SENSES a THE SENSES HOME
se svým týmem

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...