JE ČAS ŘÍCI SBOHEM, …

Napsal(a) Napsáno 16. duben 2019 Kategorie Lifestyle


...sbohem svobodnému životu. I když, co to svobodný život vlastně znamená? Dávno dnes neplatí, že svatbou váš “single” život končí a že už nikdy nebudete moci dělat stejné věci, jako jste byly zvyklé dělat před vyřčením slavného “Ano”.

Pravda je pouze ta, že něco starého končí a něco nového začíná. Ale jaké si to uděláte, je zcela na vás. A to je na tom to krásné.

 

Stereotypní tradice

...sbohem je ale také na čase říci stereotypům, které fenomén rozluček se svobodou provází a zcela se od nich osvobodit. Poslední dobou se to naštěstí začíná lepšit a pomáhají tomu nejen online media, díky kterým se otevírá celý širý svět a proniká k nám mnoho zahraniční inspirace, ale také srdcařky jako my v THE SENSES, které se snažíme nabídnout trochu jiný pohled na zdánlivě tradiční věci, přinést svěží a neotřelé nápady a ty aplikovat do našeho prostředí.

Lidé dnes chtějí něco nového, originálního, ale zároveň chtějí cítit lidský a individuální přístup. Obzvláště pro tak velkou a emotivní chvíli, jakou rozlučka se svobodou je. Je tedy důležité, aby se cítili nejen výjimečně, ale především příjemně a komfortně.

Tak, jak se mění celá společnost, měly by se s ní měnit i dávné “tradice”. Nikoliv opomínat, je to naše dědictví a jako takové by rozhodně mělo být zachováno, ale měly by se měnit a přizpůsobovat měnící společnosti.

Přeci jen se dnes většinou nevdáváme ve 20, že? Proto nám také představa rozlučky se svobodou, kdy po městě pobíháme s korunkou nesoucí heslo “Bride to Be”, tzv. vymetáme jeden bar za druhým, takže si z celého večera druhý den stejně moc nepamatujeme a ještě ke všemu plníme často dost ponižující úkoly, které kdosi vyhodnotil jako perfektní zábavu pro tuto příležitost, nepřipadá až tak atraktivní, nemám pravdu?

Alespoň pro mě je toto v mých 34 letech doslova noční můra!

A troufám si říct, že kdybych se na to zeptala i o několik let mladších slečen, jistě by mi daly za pravdu.

 

Váš den, Vaše pravidla

Pokud byste se zeptaly mě na mou ideální rozlučku se svobodou, řeknu vám, že chci strávit příjemné odpoledne s kamarádkami. I když mě by byl ještě o něco bližší dopolední/polední brunch, protože miluji dlouhá rána a velké snídaně. Zkrátka, že chci být především obklopena lidmi, které mám ráda. Chci si obléknout krásné šaty a prodrbat s nimi hodiny a hodiny, uzobávat chuťovky, které budou skvěle vypadat a ještě lépe chutnat a popíjet Prosecco či osvěžující koktejl.

Chci být na místě, kde se budeme všechny cítit příjemně, s domácí atmosférou, kde budeme mít soukromí, ale zároveň se nebudeme muset ani jedna o nic starat a jen se necháme hýčkat.

Takže pokud si budeme moci dopřát třeba krátké masáže či jiné beauty procedury a ještě si tak během rozlučky zarelaxovat, nebude mi chybět už asi nic.

Možná jen stylová tématická výzdoba, pár balónků v oblíbených pastelových barvách, květiny a příjemná hudba, které navodí tu správnou atmosféru.

Zkrátka, nezapomínejte, že je to váš den, a tak pro něj platí také vaše pravidla, jak a s kým ho chcete strávit.

 

Rozlučka v THE SENSES

V THE SENSES vám pomůžeme váš den připravit od začátku do konce. Nebudeme vám nutit svou představu o dokonalé rozlučce, protože to, co je dokonalé pro nás, nemusí být stejně dokonalé pro vás a my tomu rozumíme. Raději si s vámi popovídáme. O čemkoliv budete chtít. O vašic přáních, snech a plánech. Co máte rády a co ne. A podle toho vše navrhneme. A pokud se vám něco nebude zdát, nevadí, vyměníme. Protože tak to u nás děláme. Chceme vidět vaše spokojené tváře plné úsměvu, protože si tento den budete pamatovat celý život a je to začátek vaší nové cesty.

Pro inspiraci se podívejte, jak jsme plnily sen o rozlučce se svobodou např. milé Báře, která si nás poté vybrala i pro přípravy ve svůj svatební den!

 

Příprava vašeho vysněného holčičího dne začíná právě zde:
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: 777 066 702

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...