7 TIPŮ PRO DOKONALOU MARBLE PARTY

Napsal(a) Napsáno 31. květen 2019 Kategorie LifestyleDávno už neplatí, že dětská party musí být spojena s bláznivě barevnými dekoracemi, místem vyzdobeným od podlahy až po strop, nepoživatelně sladkými limonádami a strojenými fotkami.

Boříme zavedená klišé a předsudky. Proč by nemohla být dětská party v minimalistickém stylu, s nádechem luxusu, kde hlavní roli (po oslavencích samozřejmě) hraje mramor?

Oslavu si potom užijí nejen děti, ale i dospělý doprovod. Navíc je podobně zvolený, neutrální, dekor ideálním pro kombinované oslavy smíšených pohlaví.

Můžete tak např. spojit oslavu obou svých ratolestí, pro každého připravit svůj vlastní personalizovaný dort a zábavu zvolit tak, aby potěšila oba. To samozřejmě záleží na věku.

Tak si každý z nich přijde na své a vy budete spokojení, že se vše podařilo skloubit při jednom plánování i nákupech.

 

7 tipů pro dokonalou (dvojitou) marble party

  1. Balonková dekorace v odstínech šedé, bílé, zlaté a pudrově růžové doplněná o několik kousků v marble dekoru (např. www.mojeparty.cz).
  2. Marble dorty s dekoracemi dle věku oslavenců, např. s motivem retro auta pro malého závodníka a sněhovými pusinkami či hvězdičkovými lízátky pro malou parádnici, fantazii se meze nekladou (např. Kloboučkovic dortíky).
  3. Sweet bar vyšperkujte makronkami, sušenkami v různých tvarech a dekorech se jmény oslavenců, dortovými nanuky a donuty s mramorovou polevou.
  4. Nápisy, hesla, citáty a fotky vložené do starých pozlacených obrazových rámů dodají prostoru luxusní nádech (THE SENSES).
  5. Jako pohoštění pro děti přichystejte pouze zobání typu popcorn, slané tyčinky, krekry. Stejně je zajímají hlavně lákavé dobrůtky ze sweet baru a dort.
  6. Pro dospělý doprovod zvolte chutné tapas či fingerfood, tak se budou moci dopřát něco dobrého, aniž by ztratili přehled o tom, kde se nacházejí jejich ratolesti (Bistro Špejle).
  7. Ideální zábavou je kouzelník, malování na obličej, popř. obojí. Ale v tomto případě je výběr toho správného dodavatele skutečně stěžejní, protože má zásadní vliv na vývoj celé party. Schopný bavič děti strhne, získá si jejich pozornost a připraví pro ně nezapomenutelný zážitek. Naopak někdo bez dostatečných schopností či zkušeností může celou oslavu pokazit. V tomto případě proto opravdu doporučujeme nechat si poradit od profíků, kteří mají s organizací těchto programů zkušenosti. Rozhodně se to vyplatí (kouzelník Martin).


Ať už vaše děti dávají přednost klasickým tématům anebo si stejně jako v tomto případě přejí oslavu tzv. “na dospěláka”, naše sedmero můžete uplatnit při plánování jakékoliv dětské party, stačí jen přizpůsobit vašemu tématu či není nic jednoduššího, než se obrátit přímo na nás a my vám s chutí pomůžeme vše zorganizovat od A do Z.

Pro více informací či nezávazné poptávky a rezervace termínů volejte: 777 066 702 nebo pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...