Narozeninová oslova

Napsáno 4. červen 2019 Kategorie Reference

DVA JSOU VÍC NEŽ JEDEN!

Tihle sourozenci se od sebe nevzdálí snad ani na krok a tak nikoho nepřekvapilo, když jejich narozeninové oslavy byly spojeny do jediné v duchu pořekadla - ve dvou se to lépe táhne.

Starší ze sourozenců, osmiletá slečna, si přála oslavu jako "pro dospěláky". V nemilost tedy padly všechny víly, princezny, zvířátka, dokonce i růžová barva. :-) Narozeninový sweetbar, byl po dlouhosáhlých diskuzích laděn do sofistikovaných barev - bílá, šedá, černá v dezénu mramoru. Musím ocenit zlaté ručičky Kloboučkovic dortíky, protože veškeré sladkosti včetně dortů byly úchvatné už na pohled, o chuti radši ani nemluvím, protože o té se dají psát eseje.

Další výzva nastala, když jsme řešily výzdobu. Jak nazdobit sál, aby dětská #oslava nevypadala na první pohled jako oslava pro děti? Slečna se slitovala nad balonky (ale nejspíš jen kvůli mladšímu bráškovi který je má rád :-) ) A tak jsme od MojeParty.cz nechaly vytvořit balonkovou girlandu v barvách sweet baru.

Aby si i chlapeček přišel na své, čekalo na něj na oslavě jako hlavní dárek odrážedlo Baghera od Smiling-baby.cz podle kterého byla vytvořena figurka na jeho dortu.Přála bych vám vidět ta rozzářená dětská očička. Malý byl z autíček unešený.

Při výběru programu jsem měly hned jasno. Klaun by do konceptu naší párty nezapadl, ale takový kouzelník, to už je něco jiného. Proto byl povolán Kouzelník Martin Kellman, který děti absolutně uchvátil.

Děkujeme za možnost realizace této originální párty a také děkujeme všem našim partnerům. Bylo nám potěšení s vámi spolupracovat.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...