BABY SHOWER VOL.2

Napsal(a) Napsáno 2. červenec 2019 Kategorie LifestyleJe tu léto. Čas trochu zvolnit pracovní tempo, odpočinout si, vyrazit za zážitky a také si užít čas se svými blízkými.

Oslavovat je samozřejmě třeba celý rok, ale letní měsíce jsou obzvláště jako stvořené pro soukromé oslavy všech typů.

Dnes navážeme na náš úvodní článek k “Baby Shower” a trochu toto téma rozvineme. Věříme, že si to určitě zaslouží a třeba díky tomu zorganizujete nazapomenutelnou premiérovou baby shower pro svou nejlepší kamarádku nebo dceru. Konkrétně se zaměříme na jeden “drobný” detail, který má ale velký vliv na to, jak bude celá vaše baby shower vašimi blízkými vnímána.

 

Tradice

Baby shower hostí zpravidla někdo z rodiny anebo nejlepší kamarádka nastávající maminky a koná se tradičně ve třetím trimestru, cca dva měsíce před očekávaným termínem porodu. Plánování baby shower je na jednu stranu vzrušující a na druhou stranu je to velká výzva.

Jsou i takové nastávající maminky, které si chtějí baby shower zorganizovat samy. Pokud jste i vy jedna z nich, určitě byste předem měla zvážit několik věcí.

Řekněme, že jste dala dohromady hlavní body vaší party. Následně je potřeba se zaměřit na ty drobné detaily, jako jsou “výslužky”. Tyhle drobné dárky jsou vyjádřením vděku pro každého hosta, který se party zúčastní. Určitě byste jim měla poděkovat za jejich čas a snahu být součástí vašeho dne a ukázat jim, jak moc si jejich přítomnosti vážíte. Už proto je potřeba vybrat ten správný dárek právě pro ně.

Naštěstí pro vás je dnes na trhu tolik krásných možností, v mnoha designech a balení, takže uspokojí jakoukoli potřebu. Na druhou stranu může být tak široká nabídka často matoucí a vy můžete tápat, co je to správné právě pro vaši party. Abychom vám to usnadnili, máme pro dva tipy, jak správně vybrat ty pravé výslužky pro vaši baby shower.

 

Tipy pro výběr baby shower pozorností

1. Vybírejte podle sezóny

Jeden z nejkreativnějších nápadů při výběru výslužek je zvážit období, ve kterém se baby shower koná. Může se jednat o party, která odráží jarní, letní, podzimní či zimní téma. Ať je to kterékoliv, zvolte výslužky tak, aby celkový nádech zvýraznily. Pokud uvažujete o letní party (nyní tak aktuální), popřemýšlejte nad drobnostmi inspirovanými pláží anebo něčím, co podtrhne zářivé letní barvy. Stejně postupujte při plánování jarní, podzimní či zimní baby shower.


2. Vybírejte podle tématu

V dnešní době se setkáváme s nejrůznějšími tématy baby shower. Mnoho nastávajících maminek se rozhodne v tématu baby shower ukázat svou vlastní povahu a vkus. Většinou se objevují témata jako kreslené filmy, pohádky, džungle, zoo, sport apod. Při vymýšlení tématu vaší baby shower se rozhodně nedržte zpátky. Můžete se na ní pěkně vyřádit.

A co se týče výslužek, věříme, že se současnými možnostmi se určitě najdou takové, které budou budou vašemu tématu odpovídat, příp. si je můžete nechat individuálně přizpůsobit anebo rovnou vyrobit, i takové možnosti dnes už jsou.

 

Pics: Pinterest

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: