BEAUTY EVENT VŠEMI SMYSLY

Napsal(a) Napsáno 31. červenec 2019 Kategorie Lifestyle


Ačkoliv nám žádná akce není, vzhledem k variabilitě našich prostor, cizí, asi nejvíce si nás oblíbily kosmetické značky pro své beauty eventy, ať už se jedná o uvedení nového produktu, workshop, interní školení či akci pro VIP zákazníky.

Designový sál se totiž pyšní vysokými stropy, které mu dodávají vzdušnost, obloukovými špaletovými okny, která propouští velké množství denního světla, kvalitními materiály jako jsou dřevo, beton a kov, designovým nábytkem, který je zároveň pohodlný, oboustranným krbem na biolíh, který vykouzlí domácí atmosféru, netradičními světlíky v podlaze a litinovými topnými tělesy, které dokreslují celkový dojem.


Čím se THE SENSES vyznačuje: 

 • vysoké stropy
 • velká oblouková okna
 • kvalitní materiály
 • designový nábytek
 • variabilita
 • oboustranný krb
 • netradiční světlíky v podlaze
 • litinová topná tělesa v unikátním designu
 • kompletní nabídkou služeb
 • příjemným a vstřícným personálem
 • proklientským přístupem

 

Právě tyto vlastnosti jsou přesně to, co beauty značky ve spojení se svými produkty hledají.
Krásné produkty si totiž zaslouží krásné prostředí, které už samo o sobě dokáže hostům navodit příjemnou atmosféru a pocit jakoby dané produkty zkoušeli u sebe doma.

Zároveň prostor nabízí dvě samostatné kóje, jako stvořené pro krátká individuální kosmetická ošetření, analýzy, poradenství, masáže a mnoho dalšího.

Když pořádáte event spojený s kosmetickými produkty, chcete pro své hosty připravit zážitek pro všechny jejich smysly, protože čím více smyslů při seznamování s vašimi produkty zapojí, tím lépe si je zapamatují a dá se tak od nich očekávat mnohem silnější odezva.

 

5 detailů, na které se zaměřit

Určitě proto nepodceňujte detaily, které mohou celou akci pozvednout na úplně jiný level, anebo naopak celkový dojem pokazit.

 1. Originálním welcome drinkem můžete v hostech vyvolat zvědavost a prvotní wow efekt, proto mu věnujte speciální pozornost.
 2. Neméně důležitý je vhodně zvolený catering, který bude ladit nejen vizuelně, ale zároveň bude kromě skvělé chuti také praktický na konzumaci vzhledem ke složení vašich hostů.
 3. Nenásilná výzdoba a vkusně zvolené dekorace dotvoří celkový obraz. Pamatujte ale na to, že méně je někdy více.
 4. Bonusový program neboli drobná pozornost pro hosty bude příjemným zpestřením, díky kterému dosáhnete větší angažovanosti. Ať už se bude jednat o zmiňované relaxační aktivity, za které nebudou mít výčitky svědomí, že jim věnovaly čas, který mohly věnovat něčemu “užitečnému” či tvořící workshop, díky kterému si z eventu odnesou něco na památku.
 5. A především, za 5., hostům ukažte, že jste tam pro ně, nestresujte se a buďte to zkrátka vy, na vše ostatní jsme tu my. :-)

 


THE SENSES
V lesíčku 7
Praha 5
tel: 777 066 702
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Photo: Jana Pavlovcová

Galerie Obrázků

Martina

THE SENSES projekt, který mi svou vizí, atmosférou a ideou naprosto učaroval.
Pomohu vám připravit nezapomenutelný zážitek, ať už se u nás rozhodnete uspořádat firemní večírek, business meeting, navštívit naše Beauty Spa či absolvovat některý z našich workshopů.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...