Rozlučka se svobodou

Napsáno 4. říjen 2019 Kategorie Reference

SBOHEM SVOBODO.... Ne, nebojte nikdo nejde za mříže.

Již jsme zmiňovaly, že THE SENSES je prostor mnoha tváří určený pro různorodé eventy. Důkazem je tomu nedávná rozlučka se svobodou, na která jsme měly čest se podílet.

Jistě víte, že rozlučka, tzv. bridetobe párty nemá svá pevně stanovená pravidla a neřídí se tolik tradicemi jako svatba. Její pojetí tedy záleží čistě na osobnosti nevěsty a jejího "týmu". A přesně taková byla i ta "naše" veselá, milá, přátelská a originální.

Nechybělo prosecco, dobré jídlo, dekorace, hry, dárky, společné tetování, otázky na tělo a další "holčičárny". Hřebem večera pak měla být nějaká pikantnost. A to bychom nebyly my, abychom si s tím neporadily. Ze zadní části sálu jsme vytvořily taneční studio a pozvaly úžasnou tanečnici a lektorku v jedné osobě Deny Dejsun Klesová. Ta si pro dámy připravila lekci flirt dance a za na píseň od Beyonce dámy naučila lechtivé choreo. Prý nácvik na svatební noc pro nevěstu :-)

Za THE SENSES doufáme, že se svatba povedla minimálně jako rozlučka a že překvapení o svatební noci se ženichovi líbilo.

Foto by Tomas Vachuda - Portfolio

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...