Event Be Charity

Napsáno 5. srpen 2019 Kategorie Reference

I MAKE-UPEM SE DÁ POMOCI

Znáte Nadační fond Be Charity? Jedná se o nadační fond jehož posláním je podporovat dlouhodobě nemocné či jinak znevýhodněné osoby a jejich rodinné příslušníky, kteří se o ně starají.

Pomáhá formou příspěvků na léčbu, rehabilitaci, na koupi zdravotnických pomůcek a materiálu. Chce znát příběh každého žadatele a pomáhat konkrétním lidem s těžkými osudy. Mezi jeho zásady patří přímý kontakt s žadatelem a rozdělení 100 procent získaných finančních prostředků.

Činnost tohoto fondu nám byla natolik sympatická, že když jsme byly požádány o poskytnutí našich prostor THE SENSES pro uspořádání Make- up maratonu s Mary Kay ani chvíli jsme neváhaly a s radostí souhlasily.

A jak celý Make-up maraton probíhal? Výborně!
Podařilo se vybrat finanční prostředky na rehabilitace 6 dětí. A to díky skvělé práci všech kteří se na eventu podíleli.

Dámy které dorazily se mohly občerstvit laskominami z Kavárna Mezi Řádky, nechat se nalíčit od vizážistek z Mary Kay Česká a Slovenská republika, také zde byl tým kadeřníků z Colour by Nikola který se postaral o vlasy přítomných dam.Ty se poté krásně nalíčené a načesané probíraly stojany s bazarovým oblečením. O tom, zda jim daný střih či barva skuteční sluší se mohly poradit s Miroslav Bárta. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byly klobouky značky Tonak a.s. Nový Jičín, které bylo možno vyzkoušet.

Celou akci osobně podpořily i Bára Nesvadbová a Jitka Asterová Official.

Za celé THE SENSES děkuji Be Charity, že jsme u podobné události mohly být a skrze naši práci alespoň nepatrně pomoci dětem v jejich bojích o lepší život.

Galerie Obrázků

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...