Event Fashionplanet

Napsáno 8. prosinec 2019 Kategorie Reference

Co se stane když se spojí módní nadšenci, úžasná šperkařská značka, designový prostor, kreativní agentura a hosté s oslňující osobností? No přece event s nepopsatelnou atmosférou.

Přesně takový byl event který pořádala Fashionplanet.cz u příležitosti rozšíření svého portfólia o šperky španělské značky PD Paola.

Protože představení šperků na českém trhu chtěli mít opravdu stylové spojili své síly s agenturou Bride To Bride - svatební a společenská agentura, která se postarala o dekorace a rozhodli se event uskutečnit u nás v THE SENSES, za což jim moc děkujeme.

Hosty uvítali svitem desítek svíček, welcome drinkem a PD Paola kinem a popcornem :-) Snímek představující jednotlivé kolekce se promítal přímo nad otevřeným krbem. Originální pojetí kina, co říkáte? Poté došlo k samotnému otevření "výstavních prostor" a hosté si mohli šperky prohlédnout, vyfotit i vyzkoušet.

Jak jsem už v úvodu zmínila, atmosféra celého eventu je nepopsatelná. Tolik pozitivní energie a smíchu na jednom místě bych vám také přála zažít. Milá fashionplanetfamily, doufám, že jsme se neviděli naposled.

Za fotografie děkujeme Petr Vágner

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...