Dětská narozeninová oslava

Napsáno 19. listopad 2019 Kategorie Reference

POD HVĚZDNOU OBLOHOU

Představte si, že si vaše dítě přeje oslavu narozenin uskutečnit pod hvězdnou oblohou. A to i přesto že je podzim, venku chladno, sychravo, nehostinno....

Co v takovém případě dělat? No samozřejmě spojit se s námi v THE SENSES. My totiž výzvy milujeme. Nechceme se chlubit, ale myslíme, že i této jsme se ujaly obstojně. Přesvědčte se sami ve fotogalerii.

Ústřední téma párty, UNDER THE STARS, provázelo oslavenkyni a její hosty téměř na každém kroku. Přichystána byla balonková girlanda, sweet bar, plakáty i dekorace inspirované hvězdnou oblohou.

Samozřejmě víme, že oslavy nejsou jen o výzdobě, ale také o zábavě. Proto byl přichystán pestrý program. Nejdřív si děti mohly nechat pomalovat obličeje či ruce, aby připomínaly jednotlivé planety nebo hvězdy a poté šly vybít svou nezdolnou energii na taneční parket.

Až se jim unavily nožičky, ujala se jich paní z kreativní dílničky a všichni si vyrobily šumivou bombu do koupele a originální přívěšek na krk. Vše samozřejmě v barvách noční oblohy. Díky tomu mohou na oslavu narozenin jejich kamarádky vzpomínat ještě dlouho potom co skončí. Je úžasné si z narozeninové oslavy něco odnést i když tím oslavencem nejste zrovna vy, co myslíte?

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...