Vita Liberata aneb naše první závislost

Napsal(a) Napsáno 6. duben 2016 Kategorie Beauty

O téhle značce samoopalovacích přípravků jsem několikrát četla u zahraničních blogerek a taky Kardashian's krásek.

Už podle názvu je Vám jasné, že je to značka a vyrábí jen samoopalovací produkty. To mě vždycky dostane, když se firma zaměřuje jen na to, co doopravdy umí a nechrlí kopu věcí, které nejsou její specializací.

Objednala  jsem si pěnu a po první aplikaci mám kůži, jako bych se vrátila po 14 denní dovolené.

Naprosto tuto pěnu zbožňuju a vřele doporučuju. Vykouzlí Vám během pár hodin skvostný přirozený zlatý nádech.

Jestli si budete pořizovat nějaký produkt, rozhodně doporučuju přikoupit i self tanning mitt, nanášecí rukavici. Je naprosto skvělá a nikde nebudete mít žádné fleky!

Pěna Vita Liberata se pro mě stala běžnou rutinou jak vypadat svěže, zdravěji a v neposlední řadě štíhleji! ANO štíhleji, vím o čem mluvím :-) Věřte mi!

A N D R E A

V našem BEAUTY SPA najdete ty nejlepší vychytávky na nejkrásnější bronzovou barvu a nebo se k nám můžete přímo objednat na profesionální luxusní nástřik!

Videa a více informací naleznete na oficiálních stránkách vita liberata.

Andrea

Můj příběh, nebo možná poselství, které mne dovedlo až sem, k mému snu, životní náplni a něčemu, co chci sdílet s Vámi. 

Ať už plánujete setkání s novináři, bussiness breakfest, coctail party, módní přehlídku, tématickou oslavu narozenin, privátní péči v beauty a relax spa, uvádíte nové produkty na trh, připravujete workshop, teambuilding či potřebujete klidné a nerušené místo pro jednání s obchodními partnery, pak THE SENSES je místo přesně pro Vás. Jedinečný prostor v srdci Prahy s příjemnou atmosférou, kterou dokonale podtrhne otevřený hořící krb.

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: