Základy šatníku

Kategorie Workshopy stylu

Co se na workshopu naučíte?

Stojíte každý den před svým přeplněným šatníkem a říkáte si stále dokola, že nemáte co na sebe? Neváhejte a objednejte se na tento seminář! Získáte přehled nejen o kouscích, které tvoří základ šatníku, ale i o těch, do kterých se vyplatí investovat. Poradíme Vám, kde sehnat například spodní prádlo či obuv ve větších velikostech.

Náplň workshopu

V rámci několika menších bloků si představíme vše, co by měl obsahovat Váš klasický i business šatník. Ukážeme si kousky, do kterých se vyplatí investovat a poradíme Vám, jak dostat barvy do vašeho šatníku. S tímto tématem se pojí i pravidelná údržba, která je nezbytnou součástí. Jak dojít ke správnému efektu, to vše a více v tomto semináři.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Každý, kdo si minimálně jednou za uplynulý týden řekl, že nemá co na sebe. Workshop uvítají osoby, které mají daný pracovní dress code i ti, kteří chtějí nakupovat efektivně, nebo mají k věcem citové vazby a neumějí se jich zbavit.

Cíl workshopu

Vytvořte si perfektní a kvalitní základ šatníku, na kterém se dá stavět. Dodejte mu patřičné barvy, které postrádá, a naučte se zbavovat věcí, které Vám již nejsou v domnění, že do nich zhubnete.

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 950,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1500,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a kde

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

Výuka probíhá v daném termínu, který je vždy uveden níže i na naší home page.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

veronika-kralova
 

Veronika Králová

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenageři vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: