Problematické postavy

Kategorie Workshopy stylu

Co se na workshopu naučíte?

Každá žena nemůže být modelkou s dokonalými křivkami. Zaplať pánbůh! Trápí Vás určitá větší či nesymetrická partie? Přijďte k nám a my Vás naučíme se mít ráda taková, jaká jste. Během 3 hodin se naučíte rozeznat základní typy postav a vše o jejich stylingu. I ženy s plnými křivkami mohou být krásné a šik.

Náplň workshopu

Postupně si představíme základní typy postav a jejich problematické partie. Řekneme si, co jednotlivé postavě sluší, prospívá a naopak, čemu se vyhnout. Poradíme Vám, kde sehnat určité kusy oblečení ve větších velikostech.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Každá žena, která si myslí, že její postava je problematická. Ať jste malá, vysoká, s větším zadečkem či chlapecké postavy, neváhejte se přihlásit a získat základní tipy, které Vám pomohou odpoutat pozornost od nelichotivé partie a cítit se dobře. Dále je workshop určen těm, kteří se chtějí stylingu věnovat profesionálně a vybudovat si vlastní klientelu.

Cíl workshopu

Naučit se vše o stylingu problematických postav. Pochopit pravidla, která vedou k úspěšnému sestavení outfitu a především se naučit mít ráda sama sebe takovou, jaká jste.

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 950,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1500,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a Kde

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

veronika-kralova
 

Veronika Králová

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenageři vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...