Dress code, aneb jak být perfektně připravena

Kategorie Workshopy stylu

Co se na workshopu naučíte?

Setkala jste se již s povinným dress codem na pozvánce, o kterém jste nevěděla, co znamená? Pohybujete se v business, který od Vás očekává jistý přehled a reprezentaci? Tento workshop je pro Vás ideální. Naučte se díky znalosti být vždy perfektně připravena!

Náplň workshopu

Probereme jednotlivé dress cody, se kterými se v životě můžete setkat. Řekneme si jak předejít společenskému faux pas a to se týká i mužů. Pomůžeme Vám vyřešit otázky týkající se příprav na události v rámci celkového balíčku v našem Beauty Baru.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Seminář je určen všem, kteří rádi chodí do společnosti a mohou se setkat s jednotlivými dress cody. Pozor, to neplatí jen pro dámy, ale i pro Vaše partnery. Pomozte jim k dokonalé reprezentaci sami sebe i zastupující firmy. V neposlední řadě i těm, kteří se stylingu věnují profesionálně a mají svoji klientelu.

Cíl workshopu

Naučit se rozdíly mezi stylingem pro různé typy společenských příležitostí i životních situací. Vyhněte se společenskému faux pas a buďte vždy připraveni na jednotlivé příležitosti. Platí i pro Vaše partnery!

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 950,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1500,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kde a kdy

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

veronika-kralova
 

Veronika Králová

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenageři vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...