Jak sestavit správný outfit

Kategorie Workshopy stylu

Co se na workshopu naučíte?

Rády se oblékáte, ale i přes dlouhé váhání a vybírání Váš outfit stále postrádá šmrnc a šťávu? Pak jste správně na praktickém workshopu, kde se naučíte sestavit správný look.

Náplň workshopu

V rámci tohoto semináře, budete nejen poslouchat lektora, ale zároveň budete aktivně sami vybírat jednotlivé oblečení a doplňky na konkrétní tématické zadání. V rámci přednášky se dozvíte, jaká jsou stylingová pravidla a co obsahuje základ šatníku.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Seminář je určen všem, kteří prostřednictvím módy prezentují svůj styl. Samozřejmě pro ty, kteří chtějí umět sestavit perfektní look. Vhodný je i pro ty, kteří mají rádi nové kombinace.

Cíl workshopu

Pochopení stylingových pravidel a následná aplikace v praxi. Umění sestavit správné a neotřelé kombinace v rámci outfitu pro danou příležitost.

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 950,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1500,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a kde

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

veronika-kralova
 

Veronika Králová

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenageři vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...