Pravidla úspěšného nakupování

Kategorie Workshopy stylu

Co se na workshopu naučíte?

Po návštěvě obchodu, kde se Vám líbí vše, odcházíte s prázdnou. Nemůžete se ve Vašem oblíbeném butiku rozhodnout pro jednu ze tří barev stejných bot, a tak si koupíte všechny. Ve skutečnosti však unosíte možná jedny z nich? Nebo naopak Vás nákupy vůbec nebaví? Objednejte se na tento workshop, který byl po zkušenostech s klienty, sestaven přímo na míru těm, kteří mají podobné problémy. Přijďte se k nám dozvědět, jaká je podstata úspěšného nakupování, do čeho investovat a co dělat v případě, že na nákupy nemáte čas ani náladu.

Náplň workshopu

Workshop je rozdělen do několika menších bloků, ve kterých se dozvíte základy správného nakupování, co koupit a co raději nechat v obchodě, do čeho investovat. Popřípadě jak nakupovat, když Vás tato činnost nebaví.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Workshop je vhodný především pro ty z vás, kteří mají podobné zkušenosti či stejné problémy s nakupováním. Přihlásit se mohou i ti, kteří se stylingu chtějí věnovat profesionálně a vybudovat si vlastní klientelu. Rádi uvítáme i módní nadšence, kteří chtějí rozvíjet a vzdělávat svoji osobnost.

Cíl workshopu

Hlavním cílem je, osvojit si základy úspěšného nakupování tak, aby Vaše skříň nepřetékala „nesprávným“ oblečením a Vaše bankovní konto nešlo každý měsíc do mínusu. Dále je dobré pochopit filosofii jednotlivých obchodů, která Vám může být ku prospěchu.

Cena workshopu

Cena pro jednu osobu 950,- Kč
Chcete přijít s kamarádkou? 1500,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 3 hodiny. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kdy a kde

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

veronika-kralova
 

Veronika Králová

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenageři vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...