Perfektní vzhled po celý den

Kategorie Workshopy stylu

Co se na workshopu naučíte?

Často se ráno probouzíte s pocitem, že opravdu nevíte co na sebe? Vaše skříň přetéká oblečením, ale Vy máte přesto pocit, že si nemáte co obléci? Sestavíte outfit, ale nemůžete se rozhodnout jaké boty a kabelku? Pak je pro Vás tento workshop tím, co potřebujete.

Náplň workshopu

Nejen, že se dozvíte tipy a triky jak správně sestavit pohodlný a šik outfit na celý den, ale navíc získáte základní tipy pro úspěšné líčení. Seminář vedou dva specializovaní lektoři. Stylingová část Vás obohatí o stylingová pravidla, základní kousky šatníku a různé tipy a triky pro úspěšné sestavení outfitu. V make-up části se naučíte každodenní líčení rychle a efektivně. Jaké produkty zvolit pro přirozený a svěží vzhled a které z nich mít stále po ruce.

Kdo se může na workshop přihlásit?

Workshop je určen pro všechny dámy, kterým není jejich vzhled lhostejný. Chtějí rozvíjet svoji osobnost a cítit se skvěle po celý den.

Cíl workshopu

Naučit se nalíčit a vhodně obléci na celý den tak, abyste se cítila skvěle a plná sebevědomí.

Cena workshopu

Cena 1950,- Kč
Kurzovné se platí bezhotovostním převodem. Zájemci obdrží potvrzující e-mail se všemi detaily až po vyplnění formuláře závazné přihlášky.

Délka workshopu

Délka workshopu je 6 hodin. Vždy na konci workshopu bude prostor pro osobní dotazy, popřípadě čas na volnou diskuzi, která je dobrovolná.

Kde a kdy

Workshop probíhá v sídle naší firmy THE SENSES v Praze na adrese V lesíčku 7, Praha 5 Smíchov (vchod z Vodní ulice), 150 metrů od tramvajové zastávky Švandovo divadlo.

NENÍ VYPSÁN NOVÝ TERMÍN! V případě zájmu nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přednášející

veronika-kralova
 

Veronika Králová

Stylistka, image maker a InstaBlogger.

Od chvíle, co úspěšně absolvovala Školu stylu Backstage, se z módní branže nehla ani na krok. Již několik let působí jako stylistka na volné noze pro známá internetová i tištěná média. Nejraději se věnuje své osobní klientele, které pomáhá a radí v oblasti módy. Největším potěšením a odměnou zároveň je pro ni pohled na spokojeného a sebevědomého zákazníka. Je k vidění také v dětském pořadu Wifina (ČTD), kde učí děti a teenageři vyznat se v módní branži.

zobrazit celý profil

Storno účasti

Storno (zrušení účasti) nám oznamte e-mailem. Na workshop za sebe můžete poslat náhradníka.

  • 5 a více dnů před termínem vrátíme 100 % zaplacených peněz
  • 1 až 5 dnů před termínem vám nabídneme účast na dalším termínu
  • 1 a méně dnů před termínem 100 % storno poplatek bez náhrady
 

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...

Více z této kategorie: