Kosmetické ošetření Dermalogica

Kosmetika Dermalogica je ve světě často nazývána kosmetikou hollywoodských hvězd. Oblíbili si ji hvězdy jako Madonna, Victoria Beckham, Reneé Zellweger a mnoho dalších.

U značky Dermalogica existuje pouze jedno ošetření - které je však pokaždé jiné.

Pomocí jedinečné analýzy jednotlivých zón obličeje Face MappingSM vytváříme ošetření, které je uzpůsobené individuálním momentálním potřebám Vaší pleti a Vašim požadavkům. Profesionální výrobky značky Dermalogica® zajistí její zdravý vzhled jednou provždy.

Ošetření

FACE MAPPING

Analýza pleti zdarma a zároveň součástí každého ošetření

Jedinečná analýza pleti Face Mapping® odpoví na Vaše otázky přesně tak, aby přinesla co nejrychleji požadované výsledky. Dermalogica® terapeutka důkladně prozkoumá Vaši pleť a na základě této analýzy navrhne postup ošetřování a doporučí přípravky a systém pro domácí použití, jež zaručí optimální výsledky pro všech 14 zón. Analýza se opírá o poznatky východní medicíny a odnesete si jí přehlednou v písemné podobě. V salonu zůstává její kopie pro další kontakt s Vámi. Součástí jsou vzorky doporučených produktů.

Celkový čas 15 min ZDARMA

MICROZONE OŠETŘENÍ

MicroZone ošetření je vhodné pro časově vytížené klienty, neboť trvá pouhých 30 min. Ošetření, které je vhodné pro všechny věkové kategorie. 

Unikátní krátké ošetření pleti, řešící její specifické problémy.  Zklidnění, citlivosti, snížení mastnoty a zvýšení hydratace pleti. Ošetření je vhodné pro všechny, kteří nemají čas a potřebují okamžitý zásah. MicroZone® však lze použít i jako tzv. udržovací ošetření mezi Vašimi pravidelnými návštěvami. Procedúra se vždy přizpůsobuje potřebám pleti a specializuje se na jeden specifický problém, který je potřeba akutně řešit.

Typy ošetření microZone®:

  • rychlá exfoliace - zjemňuje, vyhladuje a prozáří (vhodné před líčením)
  • protivráskové ošetření - opravuje a chrání
  • okamžitá hyydratace - okamžitě ulevuje dehydratované pleti
  • úleva pro oči - vyhlazuje, zklidňuje, regeneruje
  • hloubkové čištění - bojuje proti zaneseným pórům
  • thermal hand therapy - okamžitá regenerace rukou
  • thermal feet therapy - úleva pro vaše nohy a tělo
  • thermal back therapy - ošetření zad

Celkový čas 30-40 minut 690,- Kč

INTENZIVNÍ OŠETŘENÍ pro ženy

Originální, na míru připravené ošetření, přesně podle typu a aktuálního stavu Vaší pleti. Vhodné pro jakýkoliv věk a druh pleti.

Dermalogica intenzivní ošetření zohledňuje 100% všechny momentální i dlouhodobé potřeby Vaše i Vaší pleti díky zónové analýze Face Mapping. Díky nejširší řadě profesionálních produktů je každé ošetření jedinečné.

Procedura obsahuje: uvítací rituál, odlíčení a čištění pleti (double cleanse), exfoliaci, analýzu pleti, hluboké čištění pleti-extrakce (je-li to nutné), pleťovou masáž, drobnou úpravu obočí, aktivní sérum, aplikace masky, denní péče.

Celkový čas 60 min 1290,- Kč /celkový čas 90 minut 1690,- Kč

AGE SMART OŠETŘENí

Péče o pleť zralou a předčasně stárnoucí - vyvinuté speciálně pro pro pleť s projevy stárnutí od 35let.

Zaznamenáváte na své pleti více známek únavy, nebo stárnutí, než je Vám milé ? Dopřejte jí silnou revitalizační kůru, která jí okamžitě a viditelně zregeneruje, pozvedne a rozzáří. Hydroxykyseliny a vitamíny se postarají o texturu a barvu, masážní techniky zaměřené na hloubkové obličejové svalstvo odstraní známky únavy a poklesnutí pleti. Jedinečné textury a techniky tohoto úžasného ošetření budete Vy i Vaše pleť milovat.

Procedura obsahuje: uvítací rituál, odlíčení, hloubkové čištění pleti, účinná exfoliace s obsahem vitamínů a hydroxy kyselin, plet' obnoví a vyhladí, Age reversal touch therapy masáž, navíc liftingové sérum, péče kolem očí, speciální pleťová maska a maska Contour k okamžitému zpevnění kontur pleti a dekoltu.

Celkový čas 90 minut 1.990,- Kč / Celkový čas 110 minut 2490,- Kč

CHROMA WHITE OŠETŘENí

Péče o hyperpigmentovanou pleť

Ošetření zrychluje zesvětlení, zlepšuje zbarvení a rozjasnění pleti a vytváří osvěžený a zdravě vypadající vzhled pokožky. Silné exfolianty vyhladí pokožku a odstraní nevýrazný povrch buněk, minimalizují výskyt slunečních a stařeckých skvrn. Rostlinné extrakty pomáhají při léčbě a prevenci nerovnoměrnosti buněčného zbarvení, zlepšují zbarvení a tón pleti. V závěru ošetření se použije intenzivní hydratace, která vyhladí jemné suché linie vrásek, zlepší ochrannou bariéru, vyživí pleť a chrání před vlivem znečištěného prostředí.

ChromaWhite ošetření je přirozeně mnohem efektivnější při sériích ošetření a v kombinaci s domácí péčí vhodně zvolenou Dermalogica terapeutem.

Celkový čas 60 minut 1.490,- Kč

MEDIBAC OŠETŘENí

Péče o aknozní pleť v dospělém věku

S touto účinnou léčbou, která rychle vyčistí akné a pomáhá v zabraňování výskytu akné i po ošetření, má akné u dospělých konec. Začneme s důkladným hloubkovým čištěním, po kterém bude následovat profesionální exfoliace pro odstranění buněk pokožky s ucpanými póry a extrakce pro lepší vyčištění, aniž by došlo k rozšíření bakterií způsobujících akné. Aplikace našeho zklidňujícího profesionálního systému masek detoxikuje pokožku a zároveň zklidňuje podráždění a zarudnutí. Nemastná hydratace a sluneční ochrana pomáhá hydratovat pokožku a ovládat nadměrný povrchový tuk a zároveň zajišťuje ochranu pleti.

Celkový čas 60 minut 1.490,- Kč

INTENZIVNÍ OŠETŘENÍ PRO MUŽE

Péče připravená na míru. Jedinečné pánské ošetření, s čistícím a energizujícím účinkem. Každá procedura je přesně přizpůsobena typu a aktuálnímu stavu pleti.

Díky upravené vitalizační masáži se před ošetřením nemusí klient holit, mohou se tak aplikovat intenzivnější produkty, aniž pokožka byla následně podrážděná, či nepříjemné štípala.

Celkový čas 60 minut 1150,- Kč / 90 minut 1550,- Kč (včetně masáže hlavy)

MICROZONE OŠETŘENÍ pro muže

Nemáte čas a přesto potřebujete vypadat svěže, bez známek únavy, či oteklých očí? Vyzkoušejte 30ti minutové ošetření microzone. Rychlá a velmi efektivní procedura, která vás dá do kupy i v případě, že jste flámovali celou noc.

Celkový čas 30 minut 690,- Kč

Máte zájem o tuto proceduru či dárkový poukaz? Objednávejte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonech 777 066 702.

Dárkové poukazy

thesenses-darkovy-poukaz-thumb

Darujte svým blízkym zážitek v podobě dárkového poukazu.
Zážitek vyberte sami, nebo darujte univerzální poukaz a obdarovaný bude mít možnost si sám vybrat.
Více o Dárkových poukazech

Zaujal Vás tento článek?
Sdílejte ho a šiřte dál...