Naše akce, workshopy a semináře

THE SENSES vzniklo jako místo setkávání a prostor pro sdílení profesních zkušeností a inspirativních nápadů. Chtěli jsme oslovit všechny moderní a sofistikované ženy, které mají zájem se rozvíjet, najít si místo, kde najdou vše co potřebují a to bude jejich základna, něco, co bude jen pro ně a budou moci za pomoci našich služeb a inspirativních workshopů měnit své touhy. Vybírejte ...

Kompletní informace a témata napříč obory pro váš osobní rozvoj.

Pro všechny, kteří milují módu, styling a chtěli by nahlédnout do zákulisí módní branže, pochopit módní zákonitosti, naučit se využívat módní trendy ve svůj prospěch a umět odborně poradit sobě i ostatním.

Meet Up s osobnostmi, kteří Vám přiblíží svůj svět, svoje radosti a starosti. Prostě "Skutečné životní příběhy". Naše inspirativní workshopy Vám dodají energii a odvahu vystoupit z davu.

thumb-Martina

Workshopy
Martina: 777 066 702 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pro firmy

Nabízíme Vám školení pro vaši firmu ušitou na míru Vašim potřebám. Vytváříme alternativní kontaktní místo, kde neexistují hranice ani mantinely pro nové nápady, myšlenky a pro spolupráci se zajímavými osobnostmi napříč obory.

Zařídíme Vám unikátní firemní akci na zakázku – ať už formou workshopů, diskuzí, přednášek či semináře na zadané téma. Vypracujeme pro Vás exkluzivní program dle Vašich preferencí.

Dopřejte svým zaměstnancům jedinečná a inspirativní setkání a probuďte v nich novou motivaci a ambice!

Pokud Vás zajímají naše otevřené workshopy, přehled aktuálně připravovaných workshopů naleznete v sekci WORKSHOPY.

thumb-Andrea

Pokud chcete připravit teambuilding či připravit akci pro vaše zaměstance?
Andrea: 608 971 850 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.